3/11
Pneumatiky Akce – kde sehnat nejlevnější pneu v akci?

Pneumatiky Akce – kde sehnat nejlevnější pneu v akci?

3. listopadu 2009 v 21.00   Pneumatiky Akce


Pneumatiky Akce – kde sehnat nejlevnější pneu v akci? (http://www.pneuclub.cz)Přestože spousta z nás čeká babí léto a místo na zimní pneumatiky myslí spíše na to, kam jít s dítětem pouštět draka, nebo kdy si uvařit dobrý grog, je třeba si přiznat, že léto končí. A konec léta naznačuje, že je tady brzo podzim a hlavně zima. A to už je důvod myslet na to, kdy vyměnit letní pneumatiky za ty zimní.

A proč o tom píšu teď? Začátkem října, kdy je ještě na první sníh dost času?

Protože jako všichni, i já chci ušetřit a pokud chci ušetřit na zimních pneumatikách, je nejlepší se poohlédnout po těch nejlevnějších. A pokud ne nejlevnějších, tak rozhodně po nějakých v akci.

A právě proto jsem se rozhodl vytvořit novou sekci Pneumatiky Akce, kde budu postupně psát informace o tom, kdy, kde a za kolik koupit výhodně pneumatiky v různých akcích.

Pneumatiky Akce – akce na letní i zimní pneu pod dohledem

Protože se blíží zima, bude se tady teď zabývat hlavně akcemi na zimní pneu. Na jaře nás čeká nákup letních pneu, takže to zase přibudou informace o akcích na letní pneumatiky.

A abych nechodil dlouho kolem horké kaše, začnu s první dílem Pneumatiky Akce hned zítra.

Akce na zimní pneu 2009: díl 1

Rozhodl jsem se, že uvedu několik renomovaných prodejců pneumatik, vyberu jeden model pneumatiky a porovnám jeho ceny u jednotlivých prodejců.

Vybral jsem tedy zimní pneumatiky Barum Polaris 2 195/65 R15 91h, sledujte to. :)

Kupte si pneumatiky za výbornou cenu na www.pneumatiky.cz

Pneumatiky, Alu Kola, Ocelové disky