22/9

Pneu Club – pneumatiky, alu kola, elektrony i ocelové disky nás baví!

22. září 2008 v 18.00   Pneumatiky – informace


Pneumatiky. Geniální vynález a hlavní téma našeho fanouškovského webu Pneu Club. Moderní, vzduchem plněná pneumatika vznikla původně jako zlepšovák pro trojkolku syna jistého Johna Boyd Dunlopa. Pokud vám jméno nápadně připomíná jednu z nejznámějších značek pneumatik, nemýlíte se. Právě John Boyd Dunlop v roce 1887 vynalezl pneumatiku, kterou známe i dnes. O rok později si zázrak jménem pneumatika nechal patentovat.

Každé kolo, každý automobil, motorka i letadlo dnes používá Dunlopův vynález a nikdo z nás si již život bez tohoto kusu gumy nedovede představit.

A protože jsme fanoušci do aut a motorek a protože právě naši miláčci potřebují nové pneumatiky někdy i vícekrát do roka, rozhodli jsme se, že založíme blog. Blog Pneu Club bude místem, kde budeme sepisovat informace o pneumatikách, budeme se snažit poradit s výběrem, projdeme si české prodejce, dáme vám tipy na ty nejlevnější pneumatiky a nezapomeneme ani na testy těch nejlepších pneumatik na trhu.

K pneumatikám patří kola a pro milovníky krásy kola krásná. Proto se tady zaměříme nejen na přehled hliníkových kol (alu kol) a elektronů, ale také klasických a leštěných plechových kol a disků.

Doufáme, že Pneu Club bude, nejen pro nás, místo, kde najdete ty nejužitečnější informace o pneumatikách, kolech I discích na vaše miláčky.

Nexen, Barum, Sava, Kormorán a další levné pneumatiky pro váš vůz na vsenaauto.cz

Pneumatiky, Alu Kola, Ocelové disky