10/5
Letní pneu - výprodej

Letní pneu - výprodej

10. května 2010 v 00.00   Pneumatiky Akce


V tomto článku si zhodnotíme vybrané výprodejové akce letních pneumatik dvou portálů a to www.e-pneumatiky.cz a www.pneumatiky.cz.

Na prvním jmenovaném, www.e-pneumatiky.cz si nejdříve představíme pneumatiku Pirelli Cinturato P6 195/65 R15 91 H TL. Ta klade důraz na tři faktory a to je bezpečnost, ekologie a příznivá cena. Ta je na tomto portálu stanovena 1417 Kč, což je oproti jiným portálům sleva až 48 %. Nejen ekologie, ale i ekonomie je nepsaným kladem. Nízký valivý odpor pro nižší spotřebu a snížení emisí CO2. Vysoký kilometrový výkon je netřeba zmiňovat.

Letní pneu - výprodej (http://www.pneuclub.cz)

Vlastníte vůz SUV? Tak neváhejte a sáhněte po výhodné nabídce opět zmíněného portálu. Ten nabízí Bridgestone D sport 285/45 R19 111 W. Tato pneumatika je často finančně nákladná, ale i zde se dá sehnat za skvělou cenu. V běžných maloobchodech je k dispozici až za 13 800 Kč, což je o 58 % více než na www.e-pneumatiky.cz, kde jí můžete nyní extra výhodně koupit za 5 828 Kč. Bridgestone D sport se vyznačuje precizní ovladatelností, výborným handlingem a komfortem za mokra.

Letní pneu - výprodej (http://www.pneuclub.cz)

U portálu www.pneumatiky.cz se soustředíme na spíše dostupnější obutí jak finančně, tak i podle rozměru. Pokud jste vlastníkem menšího vozu a oceníte rozměr 165/70 R13 79 T TL, sáhněte po Barum Brillantis. Pneumatiku s moderním designem běžně koupíte v ceně nad jeden tisíc korun, ale pokud si pospíšíte, zde ji seženete za 718 Kč. Nenechte se zaskočit nízkou cenou, má opravdu skvělé vlastnosti.

Letní pneu - výprodej (http://www.pneuclub.cz)

Ještě větší částku ušetříte při koupi Barum Bravuris 2 195/65 R15 91 H TL. Ta běžně stojí lehce pod dva tisíce korun, ale nyní je k dispozici za výhodných 1 155 Kč. Díky nové Hi-Tech technologii se hodí i pro vysokou rychlost, která se může přiblížit i 300 km/h. I její skvělé vlastnosti za sucha i mokra jsou neoddiskutovatelné.

Letní pneu - výprodej (http://www.pneuclub.cz)

Doufáme, že vám tento článek aspoň trochu pomohl představit výhodné nabídky největších on-line shopů. Neváhejte a vybírejte dokud je čas. Nabídka pneumatik ve slevě je veliká.

Kupte si letní pneumatiky za výbornou cenu na www.pneumatiky.cz

Pneumatiky, Alu Kola, Ocelové disky