14/9
Pirelli: známá technologie Run Flat

Pirelli: známá technologie Run Flat

14. září 2010 v 09.00   Pneumatiky Pirelli


Kvalitní pneumatiky Pirelli koupíte na www.pneumatiky.cz.

Již dlouhou dobu Pirelli zaměřuje svou pozornost směrem k zajištění optimálního výkonu a bezpečnosti pneumatiky a to i při úplné ztrátě tlaku; to je případ, kdy pneumatika „jede prázdná". Mechanizmy a patenty se mění s přispěním různých řešení nejvýznamnějších výrobců, které později stejně upadají v zapomnění.

Samonosná pneumatika Run Flat odolává. Před více jak třemi lety byla představena. Ve skutečnosti je to progresivní pneumatika, ovládající rostoucí podíl na trhu. Pirelli se s maximálním úsilím věnuje potřebám výkonu automobilů již od 70.let, kdy vyvinulo pneumatiku 17" Scorpion BK pro extrémní off-road Lamborghini LM002.

Pirelli: známá technologie Run Flat (http://www.pneuclub.cz)

Tato technologie je postupně optimalizována, vždy s pozorností věnovanou sportovním a užitkovým vozům s vysokým výkonem, což je chráněná oblast Pirelli co do originálního vybavení ve světovém měřítku.

Tato nejnovější technologie naprosté mobility byla uskutečněna také díky robotizovanému systému MIRS; naprosto exkluzivní výrobní proces Pirelli , který je kompletně svěřen počítačům – ale vždy s finální kontrolou člověka – a zaručuje konečný výsledek s maximální dokonalostí a spolehlivostí. Jednou z pneumatik vyráběných systémem MIRS, do níž Pirelli významně investuje v Evropě i Spojených státech, je Run Flat , která je neustále vyráběna tímto systémem.

Pirelli: známá technologie Run Flat (http://www.pneuclub.cz)

Samonosná pneumatika Pirelli Run Flat má dokonalou strukturu a naprostou soudržnost, což nyní požaduje světový trh v neustále se rozšiřující škále rozměrů s nejrůznějšími vlastnostmi, aby bylo možné zásobit nezadržitelný vývoj technických požadavků automobilů s neustále narůstající váhou a rychlostí. Není náhodou, že poptávka po Run Flat na trhu s originální nebo kombinovanou výbavou v Evropě nebo Severní Americe se v období mezi rokem 2000 a 2004 zvýšil téměř o 7000%.

Pirelli odpovědělo získáním téměř 20% podílu na evropském trhu, ale především s pneumatikami vytvořenými neustálým technologickým zdokonalováním produktů a výrobního procesu, s použitím nových konceptů zesílení materiálů s větší odolností. V nedávných letech byl zvýšený počet homologací v rozměrech 16" až 18" takový, že bylo nezbytné vytvořit základ pro vstup Run Flat do segmentu UHP s 19" a 20" průměry a 30% a 35% poměrem výšky a šířky průřezu pneumatiky. Současné portfolio Pirelli zahrnuje letní, celoroční a zimní samonosné pneumatiky Run Flat . Společnost také připravila první samonosné pneumatiky Run Flat pro SUV automobily, které jsou připraveny na testování a v blízké době i prodej.

Kupte si pneumatiky Pirelli za výbornou cenu na www.pneumatiky.cz

Doporučujeme číst magazín o autech Motoristi.cz

Topnahradnidily24.cz

Pneumatiky, Alu Kola, Ocelové disky