1/10
Konfigurátor alu kol aneb jak budou vypadat vaše hliníková kola

Konfigurátor alu kol aneb jak budou vypadat vaše hliníková kola

1. října 2008 v 00.00   Alu kola (hliníková kola)


Je bez diskuze, že kola dělají auto. Základem je samozřejmě si zvolit kola (ať už alu kola či plechové disky), které jsou pro Vaše auto určeny a které jsou pro něj vhodné.

Přestože velká hliníková kola vypadají většinou dobře, na Fabii by taková alu kola v rozměru 22“ vypadala asi dost šíleně. Nehledě na to, že 22“ na Fábii nenasadíte, že. Ale víte, co myslím.

A právě protože je mnohdy těžké si hliníková kola na vašem autě v daném rozměru představit, je tady konfigurátor hliníkových kol, který najdete na www.elektrony.cz.

Konfigurátor alu kol

Konfigurátor najdete na adrese http://www.elektrony.cz/?…. Při vstupu na stránku vás aplikace vyzve, abyste si vybrali značku auta, na kterém chcete hliníková kola zobrazit. Po vybrání značky vás čeká vybrat model a velikost hliníkových kol. Jakmile máte vybráno, dostanete se na stránku, kde specifikujete, zda je vaše auto sedan či kombi nebo jiná varianta.

Jakmile máte hotovo, zobrazí se vám váš automobil, paleta barev, pomocí které si můžete zvolit i naprosto nereálné barvy a přehledný pás se seznamem hliníkových kol.

Pak už je to jenom na Vás. Kliknutím na dané kolo se překreslí kola u vybraného auta a vy se můžete kochat pohledem na hliníková kola, která třeba nikdy nebudete mít. 

Pohled je to ale hezký, co říkáte?

Takže pokud přemýšlíte, která hliníková kola použít na své BMW či BMW vaší přítelkyně, neváhejte a využijte konfigurátor litých kol na www.elektrony.cz.

Konfigurátor alu kol: http://www.elektrony.cz/?…

Kupte si ALU kola za výborné ceny na www.pneumatiky.cz

Nexen, Barum, Sava, Kormorán a další levné pneumatiky pro váš vůz na vsenaauto.cz

Pneumatiky, Alu Kola, Ocelové disky