25/2

Pneumatiky Uniroyal

25. února 2009 v 11.00   Pneumatiky Uniroyal


Již po více než třicet let patří belgická značka Uniroyal mezi synonyma kvality, spolehlivosti a bezpečí. Společnost Uniroyal se postupně vypracovala na pozici jednoho z nejdůležitějších hráčů na poli výrobců pneumatik, což potvrzují nejrenomovanější nezávislé testy. Patrně nejznámějším výrobkem jsou pneumatiky Uniroyal Rain, které byly speciálně vyvinuty, aby obstály i ty nejnáročnější jízdní podmínky na mokré vozovce.

Pneumatiky Uniroyal a trocha historie

Historie Uniroyal se váže do doby před sto čtyřiceti lety, kdy si Oscar Englebert otevřel svůj první obchod s výrobky z pryže v Liège. Čtvrt století nato začala společnost Uniroyal produkovat první pneumatiky pro jízdní kola a koňské potahy. Než se Uniroyal stala prvním výrobcem automobilových pneumatik v Beneluxu a jedním z prvních v Evropě, to byla otázka několika let. V meziválečném období se již počet zaměstnanců počítá na tisíců a množství vyrobených pneumatik Uniroyal dosáhlo jednoho milionu. V roce 1969 byly první pneumatiky Uniroyal díky hlasování v magazínu Auto, Moto und Sport oceněny pomocí symbolu „deštníku“. Deset let nato se společnost Uniroyal stává součástí koncernu Continental.

Pneumatiky Uniroyal MS Plus 6

Mezi poslední úspěchy značky Uniroyal náleží uvedení na trh pneumatik Uniroyal MS Plus 6. Jedná se o osobní zimní pneumatiky, které byly vyvinuty pomocí nejmodernější technologie za účelem vyšší výkonnosti a bezpečnosti i v zimním období. Pneumatiky Uniroyal MS Plus 6 se pyšní následujícími vlastnostmi: Vynikající trakce a boční vedení sněhu, kratší brzdná dráha na mokré i suché vozovce a větší ochrana proti vzniku aquaplaningu.

Kupte si pneumatiky Uniroyal za výbornou cenu na www.pneumatiky.cz

Nexen, Barum, Sava, Kormorán a další levné pneumatiky pro váš vůz na vsenaauto.cz

Pneumatiky, Alu Kola, Ocelové disky