11/3
E-pneumatiky.cz – pneumatiky výhodně!

E-pneumatiky.cz – pneumatiky výhodně!

11. března 2010 v 11.45   Pneu prodej - kde koupit?


Internetový portál www.e-pneumatiky.cz vám nabízí širokou škálu výhod, které jinde nenajdete. Již několik let vám veškeré vaše objednávky doručujeme zdarma a i v roce 2010 tomu nebude jinak!

Veškeré pneumatiky jsou oficiálně dovezené do ČR a to s garancí kvality a plnou zárukou na původ. Díky velmi pečlivému výběru nabízíme pneumatiky za ceny, které jinde neobjevíte a při objednávce zboží, které je na skladu dodáváme vaši objednávku zpravidla následující pracovní den. Díky mnohaletým zkušenostem víme co je pro vás nejdůležitější. Námi nabízené zboží je oproti běžným obchodů o 10 % až 30 % levnější.

Veškeré zboží je u nás řazeno do přehledných kategorií. Výběr pneumatik lze učinit nejen dle rozměrů pláště, ale zároveň podle značky a modelové řady vašeho vozidla. Vybraná kola či pneumatiky si můžete nechat zaslat rovnou do některého z našich partnerských servisů, kde vám kola zkompletujeme za zvýhodněnou cenu!

E-pneumatiky.cz – pneumatiky výhodně! (http://www.pneuclub.cz)

U nás máte vše na jednom místě! Přes jednoduchý e-shop lze objednat nejen pneumatiky, ale i kola, disky, sněhové řetězy či jen drobné příslušenství.

Žádný kamenný autoservis či pneuservis vám nenabídne tak široký výběr pneumatik. Ty si u nás můžete vybral po celých čtyřiadvacet hodin denně a v případě nepovedeného výběru máte možnost zboží vyměnit či dokonce vrátit.

Chcete ušetřit ještě více? Navštěvujte náš portál pravidelně! Neustále vystavujeme akce na vybrané předměty a na nákupu v pravý čas můžete tedy ušetřit i několik desítek procent.

E-pneumatiky.cz – pneumatiky výhodně! (http://www.pneuclub.cz)

Speciálně u nás si můžete vytvořit porovnávací tabulku na vámi vybrané produkty. Ty si přehledně zobrazíte v jednom okně a bez problému vyberete ten nejvhodnější produkt pro vás.

Obrovskou výhodou našeho e-shopu je široká škála možností úhrady vašeho nákupu. Objednávku můžete zaplatit dobírkou či bankovním převodem. Po domluvě není problémem ani uhradit částku přímo na provozovně e-shopu. Přijímány jsou také platební karty VISA, Euro Card, American Express, VISA Electron, Master Card a Maestro.

Nebojte se využít náš e-shop, je tu jen pro vás!

Kupte si pneumatiky za výbornou cenu na www.pneumatiky.cz

Pneumatiky, Alu Kola, Ocelové disky