4/11
Použité plechové disky / Bazar

Použité plechové disky / Bazar

4. listopadu 2009 v 09.00   Plechové disky


Také je pro Vás zimní období čas, které jednom za dva roky přináší dilema, jaké zimní pneumatiky si letos pořídíte? Pokud ano, dost možná také řešíte otázku zda zimní pneu obout na mírně dražší, ale působivější, alu kola či zvolit levnější variantu plechových disků. Pokud si projdete nabídky některých pneu servisů a prodejců alu kol, zjístíte, že rozdíl mezi alu koly a plechovými disky není tak výrazný a možná má smysl uvažovat spíše o alu kolech.

Použité plechové disky

Určitě se však najdou i tací, kteří tíhnou a vždy tíhnout budou k plechovým diskům. Plechové disky seženete již od několika stovek korun. Např. na Škodu Fábii ročník 2001 seženete 13" kola již za 790 Kč.

Pokud chcete ještě více ušetřit, poohlédněte se po použitých plechových discích. Použité plechové disky jsou výrazně levnější než disky nové, často však trpí korozí a mohou být pokřiveny. Před nákupem použitých ocelových disků tak vždy překontrolujte povrch disku a lemy kol.

Plechové disky a bazar?

Použité plechové disky seženete v bazaru a to jak v kamenných bazarech, tak v online bazarech. Ať už se rozhodnete pro nové alu kola či použité ocelové disky, vždy myslete na bezpečnost sebe a svého vozu.

Topnahradnidily24.cz

Nexen, Barum, Sava, Kormorán a další levné pneumatiky pro váš vůz na vsenaauto.cz

WWW.AUTODOC.CZ

Pneumatiky, Alu Kola, Ocelové disky