10/12

Pneumatiky.cz v novém kabátě. Jak se to povedlo?

10. prosince 2008 v 11.37   Pneu prodej - kde koupit?


Před nedávnem jsem napsal první z řady recenzí českých eshopů (na další se zatím chystám :)) a sice recenzi českého eshopu Pneumatiky.cz. Celkově tehdy eshop dopadl dobře.

Minulý týden mi dorazil email s informací, že Pneumatiky.cz prodělali redesign a nabízejí nově nejen nový vzhled. Jak tedy vypadají nové stránky prodejce pneumatik Pneumatiky.cz?

Na první pohled výborně. Černá, bílá, žlutá. Výrazné a dobře čitelné barvy. Celkově web působí velmi přehledně a hned na titulní straně dostanete to, co potřebujete.

Přepracovaný je údajně také jádro eshopu, které teď servíruje stránky rychleji a zaručuje přesnější informace o dostupnosti produktů.

Obsahově se rozrostly popisy pneumatik i alu kol, čekat můžete větší a kvalitnější obrázky, které jistě potěší nejednoho majitele velkého monitoru. Zajímavé jsou rovněž 3D animace, které najdete např. u alu kol Dotz Hanzo.

Velice chválím také Průvodce výběru pneumatik, který Vám pomůže rychle a přesně najít produkt k Vašemu auto.

Rovněž za výborné považuji možnost při výběru pneumatik filtrovat jednotlivé značky. Tato funkce na starém webu chyběla.

Ale aby to nebylo všechno tak dokonalé, nalezl jsem chybku, kterou je v Opeře špatně fungující lighbox (zvětšování detailů fotek).

Drobnost, ale její náprava by potěšila. 

Celkově web hodnotím velmi dobře a přeji mnoho prodaných pneumatik i alu kol. ;)

Nexen, Barum, Sava, Kormorán a další levné pneumatiky pro váš vůz na vsenaauto.cz

Pneumatiky, Alu Kola, Ocelové disky